Diakonia Medialna

Odpowiedzialni:

AGNIESZKA CIACIUCH

e-mail: megis96@gmail.com

????????????????????????????????????Posługujemy się drogą elektroniczną. Jesteśmy aktywni w Internecie, a zwłaszcza na stronie: http://przymierze.fara-kcynia.pl, jesteśmy aktywni na Facebooku, posługujemy się także aparatem fotograficznym i kamerą, by rejestrować wielkie działanie Pana dla naszego życia. W ten sposób dokonujemy ewangelizacji drogą medialną.

W naszej wspólnocie podejmowanych jest bardzo wiele, rozmaitych działań. Bardzo ważna jest ewangelizacja innych poprzez umieszczanie zdjęć na naszej stronie internetowej oraz artykułów, które pozwalają zobrazować to co dzieje się w naszej wspólnocie. Dzielenie się z innymi tym, co robimy sprawia mi ogromną radość, co więcej wierzę w to, że w obecnych czasach ewangelizacja przez internet przynosi ogromne owoce. Nie każdy ma odwagę przyjść i zapytać jak działamy…a tutaj może wszystko zobaczyć i być może  po prostu przekonać się, że w PRZYMIERZU każdy ma swoje miejsce, aby działać z ludźmi dla Boga i z tego czerpać prawdziwą radość!

 

 

DAWID KAŹMIERCZAK:

e-mail: webmaster@fara-kcynia.pl

????????????????????????????????????

Kluczem do ewangelizacji przez internet jest powstanie strony internetowej. Co więcej, aby wszystko mogło zadziałać potrzebna jest informatyka wyższa. Konieczna jest osoba, która zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z technicznym funkcjonowaniem naszej strony. Dawid to nasz sprawdzony informatyk, na którego zawsze możemy liczyć, który z pełnym profesjonalizmem przykłada się do powierzonych Mu zadań. Bardzo cieszymy się, że dzięki Jego zaangażowaniu może w pełni funkcjonować nasza strona internetowa, zarówno fara-kcynia.pl jak i przymierze.fara-kcynia.pl. Dzięki nim każdy z nas może zobaczyć wszystko co czynimy na chwałę Pana!