Dla Mam z radością!- radosne śpiewanie z dziećmi pierwszokomunijnymi

Dla Mam z radością!- radosne śpiewanie z dziećmi pierwszokomunijnymi

W sobotę 26 maja nasza wspólnota wraz z ks. Marcinem po Mszy Świętej o godz. 18.00 rozpoczęła koncert przepełniony radością z dziećmi pierwszokomunijnymi i ich rodzicami. 

Jak podkreślił ks. Marcin zgromadziliśmy się w naszej Świątyni po to, aby podziękować naszym Mamom- za ich obecność, za dar życia, ale także Matce Bożej, która jest Mamą każdego z nas. Dlatego też dziękowaliśmy z ogromną radością 🙂 

Rozpoczęliśmy od wyśpiewania całemu światu, że nie ma takiego jak Jezus, bo przecież nie ma lepszego, nie ma takiego, który kocha bardziej. Później wszyscy poczuliśmy się jak nad jeziorem śpiewając : na jeziorze wielka burza Jezus ze mną w łodzi jest…A skoro jezioro- to staliśmy się rybakami Pana i zarzuciliśmy sieci, aby stać się rybakami ludzi. Później przyszedł czas, aby jezioro opuścić- dlatego pojechaliśmy jak Joe-machając lassem! Śpiewaliśmy Panu siedząc na łące, radowaliśmy się z tego, że Bóg kocha nas takimi jakimi jesteśmy.

Wyśpiewaliśmy także wszystkim: Gdyby wiara twa była wielka jak gorczycy ziarno- te słowa mówi Wam Pan….!!! I na koniec, aby wszyscy pamiętali, że Ci co zaufali Panu odzyskują siły!

Czas pięknego uwielbienia Boga, czas niesamowitej radości i miłości we wspólnocie zakończyliśmy tworząc wielki krąg. Trzymając się za ręce naszej Matce wyśpiewaliśmy jak dobrze jest być jej dziećmi….

Nic nie daje tak wielkiej radości jak uśmiech dziecka, a jak widzimy na zdjęciach nawet i na twarzach trochę większych dzieci- rodziców, ks.Marcina, ks. Proboszcza i nas samych zakrólował uśmiech. A to wszystko dzięki miłości Boga, z miłości do Niego i do człowieka.

Dziękujemy za wspólny czas!!! Dobrze, że jesteście 🙂