Moc Boga, otwarte dłonie człowieka i siła wspólnoty- Jarmark Bożonarodzeniowy za nami..

Moc Boga, otwarte dłonie człowieka i siła wspólnoty- Jarmark Bożonarodzeniowy za nami..

Piękna niedziela, kolejne z wydarzeń na dużą skale, wspólny cel, miłość, jedność, moc Boga, siła wspólnoty- to właśnie opis czasu Jarmarku Bożonarodzeniowego, pięknego czasu,pełnego miłości i radości, który mogliśmy przeżyć razem ze sobą.

I choć organizacja Jarmarku kosztowała nas bardzo  wiele pracy, wiele godzin ciężkiej pracy wielu osób, ogromnego poświęcenia to jesteśmy Bogu, sobie nawzajem i naszym parafianom i miłym gościom bardzo wdzięczni za ten cudowny dzień.

I choć temperatura na zewnątrz była bliska zeru, to atmosfera wewnątrz naszego namiotu była niezwykle ciepła, pobudzająca do radowania się sobą nawzajem, do dziękowania Bogu za dobro, którym nas obdarza każdego dnia i do miłości względem drugiego człowieka.

Dziś także otrzymaliśmy nowe bluzy polarowe z napisem Wspólnota Przymierze, za które jesteśmy bardzo wdzięczni naszemu duszpasterzowi.

Cieszymy się, że możemy się jako wspólnota i we wspólnocie rozwijać. Dziękujemy Bogu, że obdarza nas łaską wzrostu w wierze, a także poprzez różne doświadczenie uczy nas funkcjonowania we wspólnocie pokazując, że sami nigdy nie będziemy szczęśliwymi ludzi, że tylko we wspólnocie możemy odczuć prawdziwą radość- z czynienia wielkiego dobra, z służby Bogu i człowiekowi!

Relacja z jarmarku wraz z galerią zdjęć znajduje się na: http://fara-kcynia.pl/jarmark-bozonarodzeniowy-obrazem-niesamowitej-sily-i-jednosci-wspolnoty-parafialnej/