„Pełna Łaski”- nasza wspólnota na koncercie NIEMAGOTU!

„Pełna Łaski”- nasza wspólnota na koncercie NIEMAGOTU!

33021456_1870970036301982_3745737851828961280_nW sobotę 19 maja o godz. 19:30 w HSW Łuczniczka nasza wspólnota wzięła udział w koncercie zespołu NIEMAGOTU podczas, którego swoje słowo do młodych skierował również ks. Dominik Chmielewski.

Wydarzenie to miało zwrócić naszą uwagę na Tego, który jest Przyjacielem każdego z nas, a więc DUCHA ŚWIĘTEGO, z uwagi na to odbyło się ono w WIGILIĘ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO.

Połączenie radosnej muzyki chrześcijańskiej wraz z konferencją ks. Dominika to wielki „zastrzyk” wiary dla każdego kto skorzystał z zaproszenia.

Salezjanin skierował do wszystkich zgromadzonych bardzo uderzające słowa przekładając historię z Pisma Świętego na sytuacje z naszej codzienności, podkreślając, że Duch Święty jest naszym niezastąpionym przyjacielem, który zawsze jest obok nas. Sposób w jaki przemawiał oraz moc słów, które płynęły z Jego serca to obraz Bożego działania przez zwykłego człowieka. Bo jak dodał ks. Dominik- Bóg wybiera najsłabszych.

Dla naszej wspólnoty ten czas był czasem przede wszystkim wielkiej radości, umacniania więzi, był czasem pogłębiania relacji z Bogiem i z drugim człowiekiem. Już dziś dziękujemy Bogu, że mogliśmy go wspólnie przeżyć.

Warto dodać, że moc Bożego działania jest wielka, ponieważ na Mszy Świętej, która odbyła się o godz. 23.00 Marta, która jest również członkiem naszej wspólnoty złożyła przed Bogiem deklarację Krucjaty Wyzwolenia Człowieka na czas jednego roku, która jest wielkim wyrzeczeniem, a zarazem wyzwaniem, dlatego wspierajmy Ją modlitewnie!